SPRZĘT I POMYSŁ NA KAŻDY BUDŻET

Realizacja telewizyjna to sztuka połączenia obrazu, dźwięku, treści i umiejętności zapanowania nad tym bez wykonywania dubli.

Jak to zrobić?

Dobieramy najlepsze rozwiązania do potrzeb.

Czy to zadziała?

Próbujemy, testujemy i sprawdzamy wybraną technikę.

Cała naprzód!

Realizujemy wydarzenie na 100% naszych możliwości.

Czas oceny i refleksji

Omawiamy zlecenie, oceniamy naszą pracę i rozliczamy się.

Nasza oferta

Realizacje na żywo – streaming, livestream, stream, transmisje na żywo

Wykonujemy transmisje na żywo na dowolną platformę społecznościową (YouTube, Facebook, Twitch, itp.) lub na dedykowany serwer. Posiadamy sprzęt i ekipę do wykonania nawet dużych realizacji lub małych i budżetowych transmisji – sprawdź niżej nasze propozycje!

Programy telewizyjne

Produkujemy programy telewizyjne w różnym stylu – od tradycyjnych po te w stylu internetowym. Zajmiemy się organizacją redakcji, produkcji i postprodukcji materiału. Dzięki doświadczeniu w produkcji filmowej możemy zapewnić wysoką jakość produkcji i zaplecze sprzętowe.

Realizacje wielokamerowe – live to tape

Wykonujemy produkcje wielokamerowe z wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych i innych. Jest to idealny sposób na uwiecznienie wydarzenia wtedy, kiedy nie jest potrzebna transmisja na żywo. Późniejszy montaż materiału pozwala na spokojne wybranie najlepszych ujęć i kadrów.

Pay Per View - płatne transmisje w Internecie

Płatne transmisje to sposób na zarobek jak podczas tradycyjnych wydarzeń

Pay Per View – zapłać przed oglądnięciem, to prosta zasada podobna do biletowanego wydarzenia – widz wykupuje dostęp do transmisji i może oglądać materiał.

Dzięki temu możemy przenieść wydarzenia kulturalne tj. koncerty, spektakle, spotkania z artystami, wydarzenia sportowe takie jak mecze, prezentacje, gale walk, rajdy, wyścigi i inne do Internetu lub dodatkowo zarobić na nich.

Widz może wykupić dostęp do transmisji na żywo z dodatkowymi opcjami takimi jak np. czat na żywo, do retransmisji nagranego wcześniej materiału lub do kilku gotowych materiałów tworząc usługę typu VOD (Video on demand).

Pewność rozwiązania – chmura streamingowa i profesjonalna realizacja transmisji

Usługę PayPerView dostarczamy z naszym lokalnym, polskim partnerem, który posiada własną usługę dostępną na wszystkie przeglądarki internetowe komputerowe i mobilne. Portal PayPerView może być personalizowany dla każdego z klientów, dostępne są 3 najpopularniejsze bramki płatności dla widzów (PayPal, PaU i TPay).
Portal jest oparty na chmurze zbudowanej z serwerów w kilku lokalizacjach w Europie, posiadamy punkty styków z najważniejszymi operatorami w Europie, dzięki czemu cały system jest stabilny, szybki i przyjazny dla widzów.

W połączeniu z naszą profesjonalną realizacją transmisji lub nagrania materiału proponujemy Państwu kompleksową usługę, która przyniesie dochód i pozwoli rozwinąć istniejące wydarzenia lub utworzyć nowe – 100% dostępne w Internecie.

Sposoby rozliczenia

Dzięki doskonałemu systemowi dostępowemu, wszystkie transakcje są bezpieczne i jasne dla widza i dla Państwa. Dlatego też proponujemy dwa sposoby rozliczeń:
– Pobieramy prowizję z przychodów za wykupiony dostęp do transmisji. Procent prowizji ustalany jest indywidualnie i zależy przede wszystkim od ceny dostępu i przewidywanej ilości odbiorców.
– Pobieramy prowizję z przychodów za wykupiony dostęp (którą oddajemy naszemu partnerowi PPV), za naszą realizację transmisji płacą Państwo wcześniej ustaloną kwotę.

Zapraszamy do współpracy!

Plusy usługi PPV

Kompleksowa obsługa

Decydując się na naszą firmę otrzymasz gotowe rozwiązanie – realizacja transmisji na żywo, system płatnej transmisji, obsługę płatności i pomoc w reklamie wydarzenia

Bezpieczeństwo transmisji

Platforma na której wykonujemy transmisję jest umiejscowiona na kilku serwerach w Europie, posiadamy bezpośrednie styki z największymi operatorami Internetowymi oraz jest zabezpieczona przed kradzieżą materiału.

Bezpieczeństwo płatności

Integracja z popularnymi bramkami płatności (PayPal, TPay, PayU) to gwarancja bezpiecznej płatności dla widzów i szybkiego przelewu dochodu na konto klienta.

Nasze zaplecze sprzętowe

Posiadamy profesjonalne kamery filmowe i telewizyjne, miksery wizji, rekordery, konwertery sygnału, światłowodowe tory kamerowe, systemy bezprzewodowej transmisji sygnału, statywy, krany, systemy stabilizacji obrazu, jazdę kamerową, drony z systemem przesyłu obrazu w czasie rzeczywistym, mikrofony, mikroporty, miksery audio, nagłośnienie planu, oświetlenie planu, agregat, okablowanie, akcesoria planu telewizyjnego i inne.

Transmitujemy za pomocą kilku łącz internetowych – dzięki temu rozwiązaniu zwiększamy niezawodność połączenia lub przepustowość łącza w miejscach gdzie jest to potrzebne.

Uznajemy tylko sprawdzone marki tj. Blackmagic, Sony, Sennheiser, Shure, Canon, Yamaha, Teradek, Dell i inne.

 

Posiadamy również samochody techniczne do transportu i realizacji transmisji oraz wóz transmisyjny z zapleczem technicznym.

Dlaczego my?

Jesteśmy otwarci, profesjonalni, zaangażowani, a przede wszystkim jesteśmy pasjonatami. Nie boimy się wyzwań, ale wiemy kiedy poprosić o pomoc naszych zaufanych partnerów. Nasza ekipa to osoby po szkołach filmowych i technicznych, mająca ponad 10 lat doświadczenia przy produkcjach obrazu i dźwięku. Współpracujemy z firmami techniki estradowej, produkcji filmowej, jak również z dziennikarzami i freelancerami oraz agencjami artystycznymi, marketingowymi i wizerunkowymi.  Posiadamy duże zaplecze sprzętowe uznanych marek oraz akcesoria potrzebne do realizacji nawet bardzo złożonych pomysłów. Sprawdź co proponujemy!

Nasze niektóre produkcje

Konferencja "Sztuczna inteligencja dla Wrocław dobrego życia"

Realizacja dla ARAW. Dwie kamery, łączenia z prelegentami poprzez ZOOM i Skype, dwie wersje językowe (tłumaczenia symultaniczne), dwie transmisje jednocześnie.

Transmisja z Sesji Rady Powiatu Trzebnickiego

Realizacja wielokamerowa wykonana zestawem mobilnym.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Piłce Nożnej

Realizacja wielokamerowa z udziałem drona. Film jest skrótem realizacji.

Zakres: dwie kamery z operatorami. Główna realizacja: Pol-Kongres Projekt

Koncert na żywo - LABIRYTM

Realizacja obrazu i transmisji na żywo. Dźwięk i światło – Klub BAJKA w Obornikach Śląskich

Relacja z koncertu TABU

Kompleksowa realizacja techniczna materiału.

Kompleksowa realizacja techniczna transmisji na żywo dla ASM. Transmisja była wykonana w studio klienta.

Transmisja na żywo z losowania grup Strabag CUP

Kompleksowa realizacja techniczna transmisji na żywo.

Wywiad z Natalią Lubrano

Kompleksowa realizacja techniczna materiału – obraz, dźwięk, światło, montaż, organizacja.

Jak zacząć współpracę?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy telefonicznie, mailowo lub umówimy się na spotkanie i ustalimy szczegóły. To od Ciebie zależy zakres współpracy, termin czy treść programu. Nam pozostaw całą techniczną otoczkę.

 

Potrzebujesz pomocy przy organizacji produkcji? Również służymy pomocą!

Kontakt

lub zadzwoń +48 71 757 52 69