SPRZĘT I POMYSŁ NA KAŻDY BUDŻET

Realizacja telewizyjna to sztuka połączenia obrazu, dźwięku, treści i umiejętności zapanowania nad tym bez wykonywania dubli.

Nasza oferta

Realizacje na żywo – streaming, livestream, stream, transmisje na żywo

Chcesz żeby Twoja konferencja, spotkanie, koncert, konferencja prasowa, czy wydarzenie sportowe było dostępne na żywo w Internecie? Idealnie trafiłeś!

Wykonujemy transmisje na żywo na dowolną platformę społecznościową (YouTube, Facebook, Twitch, itp.) lub na dedykowany serwer. Posiadamy sprzęt i ekipę do wykonania nawet dużych realizacji lub małych i budżetowych transmisji – sprawdź niżej nasze propozycje!

Programy telewizyjne

Produkujemy programy telewizyjne w różnym stylu – od tradycyjnych po te w stylu internetowym. Zajmiemy się organizacją redakcji, produkcji i postprodukcji materiału. Dzięki doświadczeniu w produkcji filmowej możemy zapewnić wysoką jakość produkcji i zaplecze sprzętowe.

Realizacje wielokamerowe – live to tape

Wykonujemy produkcje wielokamerowe z wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych i innych. Jest to idealny sposób na uwiecznienie wydarzenia wtedy, kiedy nie jest potrzebna transmisja na żywo. Późniejszy montaż materiału pozwala na spokojne wybranie najlepszych ujęć i kadrów.

Pay Per View - płatne transmisje w Internecie

Płatne transmisje to sposób na zarobek jak podczas tradycyjnych wydarzeń

Pay Per View – zapłać przed oglądnięciem, to prosta zasada podobna do biletowanego wydarzenia – widz wykupuje dostęp do transmisji i może oglądać materiał.

Dzięki temu możemy przenieść wydarzenia kulturalne tj. koncerty, spektakle, spotkania z artystami, wydarzenia sportowe takie jak mecze, prezentacje, gale walk, rajdy, wyścigi i inne do Internetu lub dodatkowo zarobić na nich.

Widz może wykupić dostęp do transmisji na żywo z dodatkowymi opcjami takimi jak np. czat na żywo, do retransmisji nagranego wcześniej materiału lub do kilku gotowych materiałów tworząc usługę typu VOD (Video on demand).

Kompleksowa obsługa

Decydując się na naszą firmę otrzymasz gotowe rozwiązanie – realizacja transmisji na żywo, system płatnej transmisji, obsługę płatności i pomoc w reklamie wydarzenia

Bezpieczeństwo transmisji

Platforma na której wykonujemy transmisję jest umiejscowiona na kilku serwerach w Europie, posiadamy bezpośrednie styki z największymi operatorami Internetowymi oraz jest zabezpieczona przed kradzieżą materiału.

Nasze zaplecze sprzętowe

Posiadamy profesjonalne kamery filmowe i telewizyjne, miksery wizji, rekordery, konwertery sygnału, światłowodowe tory kamerowe, systemy bezprzewodowej transmisji sygnału, statywy, krany, systemy stabilizacji obrazu, jazdę kamerową, drony z systemem przesyłu obrazu w czasie rzeczywistym, mikrofony, mikroporty, miksery audio, nagłośnienie planu, oświetlenie planu, agregat, okablowanie, akcesoria planu telewizyjnego i inne.

Transmitujemy za pomocą kilku łącz internetowych – dzięki temu rozwiązaniu zwiększamy niezawodność połączenia lub przepustowość łącza w miejscach gdzie jest to potrzebne.

Uznajemy tylko sprawdzone marki tj. Blackmagic, Sony, Sennheiser, Shure, Canon, Yamaha, Teradek, Dell i inne.

Posiadamy również samochody techniczne do transportu i realizacji transmisji oraz wóz transmisyjny z zapleczem technicznym.

Dlaczego my?

Jesteśmy otwarci, profesjonalni, zaangażowani, a przede wszystkim jesteśmy pasjonatami. Nie boimy się wyzwań, ale wiemy kiedy poprosić o pomoc naszych zaufanych partnerów.

Wykonaliśmy dziesiątki produkcji na żywo, dlatego możesz powierzyć nam trochę więcej niż innym firmom.

Nasza ekipa to osoby po szkołach filmowych i technicznych, mająca ponad 10 lat doświadczenia przy produkcjach obrazu i dźwięku. Współpracujemy z firmami techniki estradowej, produkcji filmowej, jak również z dziennikarzami i freelancerami oraz agencjami artystycznymi, marketingowymi i wizerunkowymi.

Posiadamy duże zaplecze sprzętowe uznanych marek oraz akcesoria potrzebne do realizacji nawet bardzo złożonych pomysłów. Sprawdź co proponujemy!

Nasze niektóre produkcje

Gala 30 Kreatywnych Wrocławia

Realizacja wielokamerowa transmisji na żywo + realizacja wizji na telebim.

Koncert muzyki barokowej

Kompleksowa realizacja transmisji – 5 kamer, kran kamerowy.

Koncert Jose Torres & Havana Dreams

Realizacja obrazu. Dźwięk i światło – ShowKreator.pl

Konferencja "Sztuczna inteligencja dla Wrocław dobrego życia"

Realizacja dla ARAW. Dwie kamery, łączenia z prelegentami poprzez ZOOM i Skype, dwie wersje językowe (tłumaczenia symultaniczne), dwie transmisje jednocześnie.

Gala wręczenia nagrody

Kompleksowa realizacja techniczna transmisji.

Spektakl online Improkracja

5 kamer, greenscreen, łączność z widzami, zapis wydarzenia

Konferencja prasowa

Kompleksowa realizacja transmisji wraz z obsługą dźwięku dla mediów i nagłośnieniem (współpraca – ShowKreator.pl)

Koncert na żywo - Marcin Styczeń

Realizacja obrazu i transmisji. Dźwięk i światło – ShowKreator.pl

Wywiad w Studio 3D z Januszem Radkiem

Realizacja kompleksowa

Gala "Człowiek Wolności"

Byliśmy podwykonawcą w zakresie realizacji nagrania wideo (7 kamer, kran kamerowy, gimbal), montażu online i zapisu śladowego.

Koncert Gentelmen's Jazz w ramach WOŚP

6 kamer, kran kamerowy, playouty

Koncert na żywo - LABIRYTM

Realizacja obrazu i transmisji na żywo. Dźwięk i światło – Klub BAJKA w Obornikach Śląskich

Jak zacząć współpracę?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy telefonicznie, mailowo lub umówimy się na spotkanie i ustalimy szczegóły. To od Ciebie zależy zakres współpracy, termin czy treść programu. Nam pozostaw całą techniczną otoczkę.

 

Potrzebujesz pomocy przy organizacji produkcji? Również służymy pomocą!

Kontakt

lub zadzwoń +48 71 757 52 69