PROFESJONALIZM I PASJA

Produkcja filmowa to nie tylko dobry sprzęt i zgrana ekipa realizacyjna. Oprócz tego posiadamy umiejętność współpracy z innymi.

 

Filmy fabularne, produkcje pełnometrażowe i krótkometrażowe oraz seriale

Jesteśmy producentem wykonawczym filmów pełnometrażowych i krótkometrażowych oraz seriali filmowych. Współpracujemy z producentami od początku, dzięki temu możemy zoptymalizować produkcję i mieć pewność, że efekt końcowy będzie taki jaki założyliśmy na początku.

Jak każdy posiadamy swoich ulubionych i sprawdzonych współwykonawców – reżyserów, scenarzystów, operatorów kamer, mistrzów oświetlenia, dźwiękowców i innych członków ekipy realizacyjnej, ale lubimy nawiązywać nowe znajomości i współprace.

Nasze produkcje wyróżnia świeżość i nietypowy sposób podejścia do produkcji, który łączy profesjonalizm z najlepszymi aspektami produkcji kina niezależnego i krótkometrażowego.

 

Filmy dokumentalne, reportaże

Chętnie współpracujemy i produkujemy filmy dokumentalne oraz reportaże filmowe. Posiadamy doświadczenie i pasję, która procentuje na ekranie. Kompleksowo realizujemy zdjęcia, a przed tym przeprowadzamy fazę preprodukcji.

Nasze studio i montażownia idealnie sprawdza się w postprodukcji i pozwala na wyciągnięcie z materiału wszystko co najlepsze.

 

Filmy korporacyjne szkoleniowe i reklamowe

Lubimy dobrze wykonane filmy, dlatego chętnie współpracujemy z wymagającymi klientami jakimi są korporacje dbające o swój wizerunek. Produkujemy filmy na ich potrzeby, które wykorzystywane są wewnętrznie – do motywacji pracowników, na potrzeby szkoleń lub zewnętrznie – aby poprawić wizerunek firmy, wypromować produkt lub usługę.

Filmy reklamowe to nie tylko sposób na reklamę produktu – to również małe arcydzieła, które mogą zapisać się wyraźną kreską w popkulturze lub być częścią dużej akcji promocyjnej. To również filmy promujące wydarzenia, akcje społeczne czy charytatywne.

 

Teledyski

Pozwól nam zrealizować Twój pomysł na teledysk albo zaufaj nam i daj wolną rękę przy kompleksowej produkcji. Możemy wykonać prawie wszystkie pomysły na wideoklipy. Jeżeli jesteś zainteresowany czymś ciekawym to dobrze trafiłeś.

Możemy pomóc w produkcji lub wziąć na siebie całe przedsięwzięcie. Wszystko zależy od Ciebie.

 

Sprzęt

Posiadamy profesjonalne kamery filmowe, statywy filmowe, zestaw obiektywów, systemy stabilizacji obrazu (DJI Ronin, Glidecam), drony, oświetlenie planu filmowego LED, mikrofony, tyczki, mikroporty, rekordery dźwięku, systemy podglądu, follow focus, akcesoria planu filmowego i inne.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy otwarci, profesjonalni, zaangażowani, a przede wszystkim jesteśmy pasjonatami. Nie boimy się wyzwań, ale wiemy kiedy poprosić o pomoc naszych zaufanych partnerów. Nasza ekipa to osoby po szkołach filmowych i technicznych, mająca ponad 10 lat doświadczenia przy produkcjach obrazu i dźwięku. Współpracujemy z firmami techniki estradowej, produkcji filmowej, jak również z dziennikarzami i freelancerami oraz agencjami artystycznymi, marketingowymi i wizerunkowymi.  Posiadamy duże zaplecze sprzętowe uznanych marek oraz akcesoria potrzebne do realizacji nawet bardzo złożonych pomysłów. Sprawdź co proponujemy!

NASZE PRODUKCJE

Relacja z konferencji firmy Faurecia

Realizacja kompleksowa. Oprócz relacji wykonaliśmy również transmisję na żywo z wydarzenia.

Film promocyjny na 100-lecie wydawnictwa Biblioteka Narodowa

100 lat serii Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa to najstarsza, najcenniejsza i najbardziej znana seria literacka w Polsce. Powstała w Krakowie, od 1933 roku jej wydawcą jest Zakład Narodowy im. Ossolińskich. W 2019 roku popularna BN-ka świętuje stulecie swojego istnienia.

Opublikowany przez Wydawnictwo Ossolineum Wtorek, 22 października 2019

Realizacja kompleksowa

Reportaż z Old Jazz Days 2019

Realizacja kompleksowa

DAF XF106 dla ZacharOFF i #truckscenter

W tym filmie byliśmy odpowiedzialni za obraz, dźwięk i montaż.

Tomek "Kowal" Kowalski - Pusty Dom | Oficjalny teledysk

Realizacja kompleksowa. Zdjęcia i reżyseria: Radosław Pawełczak

Podcast "Musimy Pogadać"

W tym materiale byliśmy odpowiedzialni za obraz i montaż.

Film promocyjny konferencji trenerskiej dla CoachPro

Realizacja kompleksowa

Reportaż dla TV Budujemy Dom

W tym filmie byliśmy odpowiedzialni za obraz i montaż.

Teledysk sanah - Idź

Teledysk wykonany na podstawie ujęć z naszego filmu fabularnego „Kundel”

NEON String Quartet feat. Natalia Lubrano - Ain't Nobody (Chaka Khan cover)

Realizacja kompleksowa

Reportaż dla TV Budujemy Dom

W tym filmie byliśmy odpowiedzialni za obraz i ujęcia z wykorzystaniem drona.

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy telefonicznie, mailowo lub umówimy się na spotkanie i ustalimy szczegóły. To od Ciebie zależy zakres współpracy, termin czy treść programu. Nam pozostaw całą techniczną otoczkę.

 

Potrzebujesz pomocy przy organizacji produkcji? Również służymy pomocą!

Kontakt